Wielkanocny Jarmark w Porcie Łódź

wielkanocny jarmark

W Porcie Łódź 25 marca rusza Jarmark Wielkanocny, na którym zaopatrzymy się w wybrane produkty prosto od lokalnych producentów. Ze względu na ogłoszony lockdown Świąteczny Jarmark w tym roku odbędzie się w skromniejszej odsłonie.

Wielkanoc spędzona w kameralnej atmosferze też może być piękna, a przede wszystkim smaczna. Port Łódź zaprasza na tegoroczny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w Centrum od 25 do 28 marca. Ze względu na ogłoszone ograniczenia w działalności centrów handlowych, wydarzenie przebiegnie w odmiennej formule. Jarmark Wielkanocny potrwa przez cztery dni – od czwartku 25 marca do przypadającej na 28 marca niedzieli handlowej. Zmianie ulegnie także miejsce, wystawcy ze swoimi stoiskami czekać będą na Klientów obok sklepu IKEA.

Co zakupimy na Jarmarku?

Lokalni producenci zaoferują świeże pieczywo, które przygotowywane jest przez lokalne piekarnie na bazie naturalnego zakwasu. Na Jarmarku znajdziemy ponadto tradycyjną białą kiełbaskę, pieczoną szynkę oraz wędliny wędzone tradycyjnymi metodami.

Stoiska wystawców czynne będą w godzinach pracy Centrum (od czwartku 25 marca do soboty 27 marca: 10:00 – 21:00, w niedzielę handlową przypadającą na 28 marca: 10:00 – 20:00).

Dodaj komentarz