Najmodniejsze dodatki do salonu – co warto kupić?

dodatki do salonu

Salon bardzo często uchodzi za najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu, a to z uwagi na częstotliwość jego użytkowania. W pokoju dziennym chętnie spędzamy czas z rodziną czy przyjmujemy gości, dlatego warto, aby aranżacja wnętrza wyróżniała się ciekawym charakterem. Efektu „wow” nie da się jednak osiągnąć bez najmodniejszych dodatków, które w tym roku prezentują się naprawdę intrygująco. Zatem jakie dodatki do salonu warto kupić?

Naturalne dodatki do salonu

2021 rok we wnętrzach będzie stał pod znakiem naturalnych materiałów, które doskonale sprawdzą nie tylko w aranżacjach w stylu rustykalnym czy boho, ale również w tych utrzymanych w nieco nowocześniejszym i minimalistycznym klimacie. Jedną z ciekawszych propozycji na ten sezon są lampy wiszące wykonane z bambusa czy wikliny, dzięki którym każde wnętrze zyskuje na przytulności. Sporym zainteresowaniem cieszą się również plecionki ze sznurka na ścianę, które prezentują się niezwykle efektownie nawet w zestawieniu z surowymi wykończeniami.

Dekoracje do salonu w stylów vintage

Przeglądając najnowsze doniesienia z branży wnętrzarskiej szybko można się zorientować, że już od kilku miesięcy trwa prawdziwy boom na dodatki i dekoracje do salonu w stylu retro. Inspiracje klimatem vintage warto przemycić do swojego salonu za sprawą oryginalnych mis, szklanych wazonów czy patchworkowych narzut na kanapę, które wracają do łask.

Zobacz także: https://kobiecyswiat.pl/jak-przygotowac-skore-na-wiosne/

Plakaty i grafiki na ścianę do salonu

Wielu z nas stoi przed nie lada dylematem, jakim jest wybór idealnych ozdób na ścianę. W tym sezonie warto zainwestować w efektowne plakaty i grafiki, których dostępność z każdym rokiem się powiększa. Tutaj mamy niemal nieograniczone możliwości wyboru – w sklepach aż roi się od artystycznych plakatów na ścianę w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Modne dodatki do salonu – gdzie szukać?

Poszukiwania najmodniejszych w tym roku dekoracji i dodatków do salonu warto rozpocząć od wizyty w centrum handlowym, takim jak Złote Tarasy. Znajdziemy tam bowiem nie tylko sklepy z wyposażeniem domu, ale również „sieciówki”, które coraz mocniej stawiają na dodatki do wnętrz.

Odwiedzając najlepszą galerię handlową w stolicy nie można nie zajrzeć do pozostałych sklepów, które pozwalają zaspokoić wszystkie bieżące potrzeby. Warto też zaznaczyć, że Złote Tarasy to idealne miejsce do spędzenia wolnego popołudnia z bliskimi, a to za sprawą ciekawej oferty rozrywkowej i nowoczesnej strefy gastronomicznej, która przeszła w ostatnim czasie metamorfozę.

All Comments

Dodaj komentarz