Szpital zaprasza przyszłe mamy na darmową szkołę rodzenia online

spotkanie online

Podczas wirtualnych spotkań przyszłe mamy wysłuchają porad doświadczonych położnych ze Szpitala im. Rudolfa Weigla, będą mogły skorzystać z konsultacji dietetycznych, a na zakończenie otrzymają certyfikat.

Zajęcia są dostępne całkowicie za darmo. Przyszłe mamy muszą tylko wysłać informację o chęci udziału w wirtualnej szkole rodzenia na adres szkolarodzenia@scanmed.pl. Po tym otrzymają wskazówki dotyczące platformy, na której będą odbywać się spotkania, program oraz terminy.

W trakcie transmisji panie będą mogły także zadawać pytania na czacie

O tym jak najlepiej przygotować się na przyjście maluszka, opowiedzą położne ze Szpitala im. Rudolfa Weigla w Blachowni, należącego do Grupy Scanmed. Prowadzące przypomną, o jakich badaniach w ciąży trzeba pamiętać, jakie są symptomy zbliżającego się porodu, jak wyglądają jego kolejne fazy. Podpowiedzą, jak przygotować swoje ciało do tego ważnego momentu, a także jak później pielęgnować rany krocza lub rany pooperacyjne. Nie zabraknie także porad, jak nawiązać więź emocjonalną z dzieckiem oraz jakiej opieki potrzebuje w pierwszych miesiącach swojego życia. Uczestniczki będą mogły skorzystać również z konsultacji dietetycznych dotyczących prawidłowego odżywania się w trakcie ciąży.

Pierwsze zajęcia online odbędą się w czwartek 25.03.2021 o godz. 12. Mogą zapisać się na nie wszystkie chętne panie – nie ma żadnych ograniczeń. Po ukończeniu kursu online przyszłe mamy drogą elektroniczną otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające udział w wirtualnej szkole rodzenia.

Dodaj komentarz