Na czym polega wybielanie zębów?

wybielanie zebow

Wybielanie zębów to usługa medyczna, która ma wielu zwolenników. Przede wszystkim jest to spowodowane niemal natychmiastowymi efektami i wpływie na całą twarz pacjenta. Na czym właściwie polega takie wybielanie?

Wybielanie zębów – czym jest?

Wybielanie zębów w Tychach to usługa, która polega na wprowadzeniu specjalnego środka aktywnego na zęby, który następnie poddawany jest uaktywnieniu za pomocą lampy ultrafioletowej. Taki zabieg zmienia kolor zębów na bielszy, w zależności od upodobań pacjenta.

Stomatologia estetyczna w Tychach wykonuje takie zabiegi, głównie po to, aby pacjent mógł czuć się lepiej. Nie wpływa to na jego zdrowie, ponieważ zęby wybielane są w kontrolowany sposób tak, aby nie uszkodzić delikatnego szkliwa.

Warto również podkreślić fakt, że o samym wybielaniu decyduje lekarz, a pacjent zdecydowanie musi liczyć się z koniecznością posiadania wszystkich zdrowych zębów, bez jakichkolwiek stanów zapalnych oraz ubytków.

Wybielanie zębów – kto powinien wziąć to pod uwagę?

Głównie na takie wybielanie decydują się osoby, które naturalnie posiadają żółty odcień zębów. Jest to zupełnie normalne, ponieważ zęby odzwierciedlają stan kości, które nie zawsze, mimo stereotypów, są białe. Zazwyczaj właśnie ich barwa jest lekko żółta.

Takie wybielanie może być również dedykowane dla osób, które lubią spożywać pokarmy oraz napoje, które barwią zęby. Może to być nawet zwykła herbata, kawa, wino oraz niektóre warzywa takie jak cytrusy i buraki. Wszystko to wpływa na kolorystykę zębów.

Zdecydowanie nie należy zapominać również o osobach, które pracują przed kamerami. Będą to dziś nie tylko sami aktorzy, ale również prezenterzy i youtuberzy. To właśnie oni chcąc czuć się pewniej, często decydują się na lekkie wybielenie swoich zębów.

Wybielanie zębów to proces, który ma za zadanie podnieść o kilka tonów barwę szkliwa. Jednocześnie jest to zabieg bardzo bezpieczny i wykonywany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dodaj komentarz