Mieszkanie z wilgocią – jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

zdrowe powietrze

Kiedy wilgotność w mieszkaniu przekracza 60% wówczas możemy mówić o problemie, który ostatecznie może doprowadzić do pojawiającej się pleśni. Oczyszczacze powietrza Sharp nie są w stanie zmniejszyć wilgotności powietrza, ale będą skutecznie eliminować problem z zarodnikami pleśni czy grzybów, które powstają w wyniku za dużej wilgotności powietrza. Jaki model oczyszczacza japońskiego producenta wybrać do własnego domu?

Oczyszczacze powietrza Sharp najważniejsze zalety

Oczyszczacze japońskiego producenta to zdecydowany lider w naszym kraju. Cieszą się one nie tylko ogromną popularnością wśród klientów ale także wśród recenzentów. Oczyszczacze powietrza Sharp są przede wszystkim bardzo zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, które będą w stanie wyeliminować najbardziej szkodliwe zanieczyszczenia a także zarodniki pleśni i grzybów. Urządzenia japońskiego producenta są w stanie pracować bez ingerencji użytkownika, a także dzięki trybowi cichemu nie wyemitują większego hałasu, dzięki czemu sprawdzą się w wielu pomieszczeniach w tym także sypialni.

SHARP FP-J60EUW- bestseller wśród urządzeń Sharp

Szukając urządzenie do domu, z pewnością szybko przekonamy się, że oczyszczaczy powietrza Sharp jest naprawdę wiele, to jeden z producentów, który może pochwalić się największą liczbą dostępnych modeli. Na co zatem zwrócić uwagę kiedy szukamy modelu do własnego domu?

  • Po pierwsze warto dopasować urządzenie a w zasadzie jego wydajność i powierzchnię oczyszczania do powierzchni pomieszczenia w którym zamierzamy je umieścić.

  • Po drugie biorąc pod uwagę czego oczekujemy od urządzenia zwracajmy uwagę na funkcje, jeśli powietrze w naszym domu jest wilgotne nie warto wybierać modelu z funkcją nawilżania tylko taki który tej funkcji nie posiada jak np. SHARP FP-J60EUW.

  • Po trzecie jeśli chcemy aby oczyszczacz powietrza Sharp pracował w pokoju dziecka, zwróćmy uwagę czy ma blokadę rodzicielską, a jeśli zależy nam na tym aby pracował również podczas snu domowników, zwracajmy uwagę na to jaki hałas wyemituje w trybie nocnym.

Przykładem urządzenia, które doskonale poradzi sobie w mieszkaniu gdzie wilgotność przekracza normę, jest model SHARP FP-J60EUW. To urządzenie, które zachwyci nawet bardzo wymagających klientów. Specjalizuje się w eliminowaniu niemal wszystkich groźnych zanieczyszczeń, które najczęściej występują w powietrzu. SHARP FP-J60EUW nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 48 m2, jego wydajność wynosi natomiast 396 m 3/h to parametry, które pozwalają umieścić ten oczyszczacz powietrza Sharp w niemal każdym pomieszczeniu we własnym domu. Wnętrze oczyszczacza umożliwia eliminowanie niemal 100% wszystkich zanieczyszczeń. Jonizacja w technologii Plasmacluster skutecznie wspiera cały proces filtracji. Urządzenie SHARP FP-J60EUW jest całkowicie bezpieczne co potwierdza certyfikat wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Będzie również dobrym wyborem dla alergików co z kolei potwierdza Certyfikat Seal of Approval Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz