BrassWoodFest edycja 0,1 w sierpniu 2021 w Sopocie

brasswoodfest

Po entuzjastycznie przyjętej zerowej edycji sopockiego, akustyczno-elektronicznego festiwalu czas na odsłonę 0,1, która odbędzie się 7 sierpnia na scenie Lasy Opery Leśnej w Sopocie.

Bonusem jest nie tyko numerowany bilet z pierwszej puli, ale także rękodzieło w postaci pamiątkowego drewnianego breloczka.

„W 2020 spełniło się moje marzenie. Połączyliśmy magię akustycznych instrumentów z elektronicznymi brzmieniami, tworząc wyjątkową w magicznym lesie krainę dźwięków i spotkań muzycznych ponad gatunkami i podziałami – wyjaśnia Łukasz L.U.C. Rostkowski, pomysłodawca wydarzenia #BrassWoodFest. “Do pełnej wizji tego boutiqe festiwalu nam jeszcze daleko, ale edycja 0,1 będzie kolejnym krokiem w jej kierunku w duchu “slow fest”.

Tak było w zeszłym roku: https://www.youtube.com/watch?v=iOAjc6e7nik&feature=youtu.be

BrassWoodFest

7 sierpnia 2021 po raz drugi odbędzie się muzyczna noc dialogu tradycji z futuryzmem, podczas której prawie 50% koncertów odbędzie się bez nagłośnienia z naturalnym dźwiękiem żywych instrumentów. Nie wiadomo jeszcze jaka pula biletów trafi finalnie do sprzedaży, ale będzie ona prawdopodobnie ograniczona ponieważ organizatorzy chcą zadbać o komfort i przestrzeń dla uczestników.

Dodaj komentarz