Biedronka – już w czwartek w Porcie Łódź!

sklep biedronka

Zaskakuje bogatą ofertą i przyjaznymi cenami na każdą kieszeń. Biedronka – bo o niej mowa – już w najbliższy czwartek, 11 marca, otworzy swoje podwoje dla Klientów w Porcie Łódź. Z tej okazji Centrum przygotowało konkurs, w ramach którego wygrać można jedną z 50 kart podarunkowych do wykorzystania na zakupy w nowo otwartym sklepie pod szyldem Biedronki.

Biedronka – codziennie w Porcie Łódź

W Porcie Łódź na dniach swój sklep otwiera Biedronka. Nowy operator spożywczy pojawi się w lokalu, w którym wcześniej funkcjonował Piotr i Paweł (zlokalizowanym w pobliżu Media Markt). Biedronka czynna będzie w Centrum już od godziny 7:00 do godziny 22:00 od poniedziałku do soboty. Natomiast w niedziele handlowe (najbliższa przypada na 31 marca) w godzinach 9:00 – 21:00. Bogaty wybór produktów i szeroka oferta sklepu sprawi, że pod jednym dachem szybko i wygodnie będzie można dokonać codziennych bieżących zakupów. Z myślą o komforcie Klientów zmotoryzowanych, do Biedronki będzie można szybko dotrzeć także z poziomu parkingu podziemnego. Zlokalizowane zostaną tu też wózki na zakupy, tak by po spakowaniu do samochodu wszystkich produktów, nie trzeba było odwozić wózka do sklepu. Zostawimy go w wyznaczonym do tego miejscu na parkingu. Wózki i koszyki dostępne będą także standardowo w samym sklepie. W Biedronce korzystać będzie można z dwóch rodzajów kas – tradycyjnych oraz samoobsługowych.

Podziel się przepisem i wygraj 100 zł na zakupy!

Z okazji otwarcia nowego sklepu, Port Łódź zaprasza Klientów do udziału w konkursie organizowanym na profilu Centrum na Facebooku. Zabawa potrwa do 20 marca, a wygrać będzie w niej można jedną z 50 kart podarunkowych na kwotę 100 zł do wydania na zakupy w Biedronce zlokalizowanej w Porcie Łódź. Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie? Wejść na fanpage Portu Łódź na Facebooku, odnaleźć post konkursowy i zostawić pod nim komentarz z przepisem na swoje ulubione danie utrzymane w duchu zero waste. We wpisie konkursowym podajemy też listę zakupów – produktów dostępnych w Biedronce, za pomocą których stworzymy pyszny posiłek, jednocześnie kupując rozsądnie i nie marnując przy tym żywności. Autorzy 50 najlepszych przepisów zostaną nagrodzeni bonami na 100 zł do wykorzystania w nowo otwartym sklepie z logo Biedronki.

Dodaj komentarz