Bezpieczne zakupy w Galerii Zaspa

bezpieczne zakupy

Święta za pasem. Nadszedł więc czas na przygotowania. Galeria Zaspa zaprasza do odwiedzin pasażu handlowego, w którym każdy znajdzie artykuły potrzebne do przyrządzenia wigilijnych potraw, jak również prezenty dla najbliższych. Zakupy w galerii są bezpieczne. Na terenie obowiązują zasady reżimu sanitarnego.

Galeria Zaspa to doskonałe miejsce na zakupy. To tu znajdują się sklepy i punkty usługowe, w których można załatwić wszystkie przedświąteczne sprawy. Market spożywczy, sklepy odzieżowe czy z tekstyliami, piekarnie, cukiernie, drogerie, apteka, kwiaciarnia, pralnia, bank, fryzjer oraz salon kosmetyczny – to tylko część z nich. Do 24 grudnia będzie można skorzystać z oferty Spiżarnia Lila proponującej regionalne produkty m.in. pieczywo na naturalnym zakwasie, wędliny, pasztety, ciasta, pierniczki.

Na parkingu natomiast, sprzedawane są żywe choinki

Do środy włącznie większość sklepów otwarta jest w godzinach 09:00-21:00. W Wigilię do godz. 13:00. 25, 26 oraz 27 grudnia pasaż handlowy będzie zamknięty. Aktualna lista otwartych lokali znajduje się na na fanpage’u na Facebooku.

Galeria Zaspa przypomina, że w dni powszednie w sklepach spożywczych, drogeriach oraz aptece obowiązują godziny dla seniorów. Od 10:00 do 12:00 zakupy w pasażu zrobią wyłącznie osoby powyżej 60 roku życia. Klienci muszą również pamiętać o obowiązujących zasadach. Na terenie sklepów o powierzchni do 100 mkw. może przebywać 1 osoba na 10 mkw. natomiast w lokalach powyżej 100 mkw. 1 osoba na 15 mkw. Klienci zobowiązani są również do zasłaniania nosa i ust oraz częstego używania płynu odkażającego bądź stosowania rękawiczek jednorazowych. Rekomendowane są również płatności bezgotówkowe (kartą płatniczą, telefonem, smartwatchem, BLIKiem).

Wszystkie aktualne informacje m.in. dotyczące funkcjonowania sklepów, dostępne są na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych – na fanpage’u Galerii Zaspa na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

Dodaj komentarz